apk

 1. P

  APK Swipe Brick Breaker 1.4.10

  Parmağınızla topun gideceği yönü nişanlayarak fırlatarak tuğlaların canlarını azaltıp kırmaya çalışın. Kırdığınız tuğlalardan düşen özel güçler size özel yetenekler verecektir ve emin olun ilerleyen bölümlerde bunlara ihtiyacınız olacak. Siniriniz ve stresiniz varsa ilaç gibi gelecek bu oyunu...
 2. P

  APK The Sun: Origin (MOD) v1.8.7

  Kıyametten sonraki senaryoyu içinize kadar hissettirecek, yalnızlığı ve çaresizliklerin içerisinden yeniden doğuşta bir efsane olacağınız bu oyunda bir güneş patlamasından sonra dünyadaki canlılığın yok olduğu bir oyun oynayacaksınız.
 3. P

  APK Steampunk Defense: Tower Defense (MOD) v20.13.115

  Askerleriniz, tanklarınız ve uçaklarınızın olduğu, ve bunları labaratuarınızda geliştirip kulenizi daha güçlü savunabileceğiniz tropik, çöl ve ormanlardan oluşan 100 bölümden oluşan bir oyundur. Stratejinin güçten daha üstün olduğu bu oyunda kulenizi savunmaya çalışın.
 4. P

  APK Hooked Inc: Fisher Tycoon (MOD) 2.10.0

  Balıkçılık çok sabır isteyen bir iştir ve her babayiğidin harcı da değildir. Fakat Fisher Tycoon ile okyanusta gölde ve denizde balıklarınızı toplayabilirsiniz. topladığınız balıklarla para kazanıp bunlarla da sandalınızı tekne, yat ve uçak gemisi kadar büyütebilirsiniz.
 5. P

  APK Higway Getaway Chase TV (MOD) v1.1.0

  Highway Getaway türkçe tercüme edecek olursak Otoyol Kaçamağı. Adının hakkını fazlasıyla veren bi oyun. Peşinizdeki polisleri atlatıp yarışı tamamlayabileceğiniz bol aksiyonlu 200'den fazla görev bulunun yarış oyunudur. Oyunda iki farklı tercihiniz var isterseniz polis olur siz kovalarsınız...
 6. P

  APK WhatScan 3.9.2

  Uygulama oldukça basit sadece QR kodunu taratmanız yeterlidir. Mesajlarınız, ses ve görüntü dosyalarınız güven altına alınmış demektir. Resmi bir Whatsapp uyugulaması değildir sonradan başınız yanmasın.
 7. P

  APK Hangouts 24.0.182154523

  Google'ın 1 milyar indirme barajını aşan nadir uygulamalarından birisidir. Arkadaşlarınızla veya ailenizle sesli ve görüntülü sohbet imkanı sunan nadir uygulamalardan birisidir. İnternete bağlı olmadan da mesaj gönderebilmenizi de isterim.
 8. P

  APK Orbot Tor Proxy 16.1.4-RC-1-tor-0.4.2.5-rc

  DeepWeb ve DarkWeb gibi erişilmesi zor ve riskli olan internetin karanlık taraflarınıza adım atmanızı sağlayacak olan bu uygulama bu şeytani özelliğinin yanı sıra internette gezinirken sizi kendine entegre VPN'si sayesinde tam bir hayalet yapar.
 9. P

  APK Phoenix Browser 2230

  Yalnızca 7mb dosya boyutuna sahip olan android için çıkartılmış sade ve kullanışlı bir tarayıcı olmasının yanı sıra düşük boyutuna göre bir hayli işi yapabilecek güçtedir. Video indirmesi ve reklam engelleme işlemlerini yapabilirsiniz aynı zamanda veri tasarufu moduyla da tam bir internet dostu...
 10. P

  APK Samsung Internet Browser 11.1.1.52

  Samsung internet browser Samsung tarafından geliştirilen akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için bir mobil tarayıcıdır. Uygulama sade ve şık bir arayüzün yanında kendi reklam engellemesi de vardır. Araç çubuğunuz da dahil birçok özelleştirmeyi yapabilme imkanı sunuyor.
 11. P

  APK Discord 14.0

  Discord, oyuncuların olmazsa olmaz sesli sohbet uygulamasıdır. Sunucu kurup diğer arkadaşlarınızla eş zamanlı sohbet edebileceğiniz, isterseniz ekranınızı istediğiniz birisiyle paylaşabileceğiniz düşük boyutlu ve çok tercih edilen uygulamadır.
 12. P

  APK SIEGE: World War II v1.15.78

  Dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyunculara karşı bu PvP oyununda rakiplerinizle kafa kafaya düellolarda çarpışın. Stratejik kararlar verin, askeri operasyonlara liderlik edin ve mevsimsel liderlik tablolarının zirvesinde zorlu rekabete dayanın.
 13. P

  APK Golf Battle 1.12.0

  Arkadaşlarınla ve 1'e1 ya da 6 kişilik Facebook arkadaşlarınızla oynayacağınız basit kontrollere sahip golf oyunu.
 14. P

  APK Skype 8.16.0.6

  Skype, İnternet üzerinden iletişim ve telefon görüşmesi yapabileceğiniz, görüntülü ve sesli sohbet uygulamasıdır.
 15. P

  APK Johny Trigger v1.8.3

  Ağır çekimde ilerleyerek düşmanlarınızı vurarak silah geliştirerek atlamalı zıplamalı bol aksiyonlu bir oyun.
 16. Bird Software

  APK File Commander Premium - Dosya Yöneticisi (Mod) 6.5.34427

  Android cihazlar için gelişmiş, bulut depolama destekli, çok yönlü dosya yöneticisinin premium versiyonu.
 17. IPucları

  APK WhatsRemoved+ Whatsapp Silinen Mesajları Oku 6.0.9

  WhatsRemoved+ uygulaması ile Whatsapp üzerinde silineni mesajları okuyabilirsiniz, detaylar için kullanım makalemiz bakın. Makale: WhatsApp`da Silinen Mesajlar Nasıl Okunur? - TCybers.Net
 18. Emir

  APK First Jump v1.0.3

  Henüz piyasada yeni olan ve %100 yerli olan oyunumuz biraz sinir krizi geçirmenize neden olabilir. Boş zamanınızda oynayayım derken kendinizi oyuna kaptırmış bulabilirsiniz. Yapımcısının Astra Games olan oyunumuz, harika zaman geçirmeniz için birebirdir.
 19. Emir

  APK Dizilla | Premium v10.1

  Netflix'in Türkiye'de henüz daha yeni verdiği " 1 Aylık deneme sürecinin iptali" kararının ardından adeta bal kaymak gibi gelecek Dizilla, dizi konusunda sizi yarı yolda bırakmayacak. 1.10MB boyutunda ki bu küçük eniştemizin hünerlerine bir göz atalım.. Dizilla Özellikleri: 1- Boyut 1.10MB...
 20. Emir

  Güncel Haftanın Popüler Uygulamaları I Ücretsiz

  Haftanın en popüler uygulamalarını derlediğimiz konumuzda seveceğiniz şeyler olabilir.. Her hafta popüler kalan bazı uygulamalar mevcut olsa da sosyal medyaya girdiği için listeye eklemeyeceğiz. - SHAREit - Transfer ve Paylaşım Shareit, alanında piyasanın en iyi dosya paylaşım uygulaması...