Dil
Türkçe
Uyumluluk
Android 6.0+
Boyut
11MB
Geliştirici
Codcy
Play Store'daki iddaa oran analiz programları arasında en kapsamlı araçları barındıran gelişmiş analiz programı Analiz Makinesini hemen indirin.

Analiz Makinesi, içindeki birçok aracı kullanarak geçmiş maçları değerlendirip gelecek maçları analiz etmeye yarayan çok kapsamlı bir yazılımdır.

Depo Özelliği

İçindeki depo özelliği sayesinde, uygulamayı ilk defa yüklediyseniz, son 1 aylık maçları deponuza ekler ve hergün bir önceki günün maçları deponuza eklenmeye devam eder. İsteyen kullanıcılar uygulama içindeki market alanından son 3/6 aylık maçları da edinebilirler.

Haftalık/Günlük/Dün Bülten Analizi

Kapsamlı bir iddaa analiz programı olan Analiz Makinesinin içindeki Bülten Analiz aracı sayesinde Haftalık, günlük veya bir önceki günün bültenine erişerek analizlerde bulunmanız mümkündür. Analiz Makinesi tüm oran analizlerini, kendi deponuzdaki maçlara dayandırmaktadır.

Filtre Analiz Özelliği

Oran analiz programı
olarak, içindeki Filtre Analiz özelliğini kullanıp, deponuzdaki maçları çeşitli filtrelere tabi tutarak, tarayabilir ve sonuçlarını tablo üzerinde ayrıntılı olarak analiz edebilirsiniz.

Filtre Kaydet

Tarama yaptığınız filtrelerin sonuçlarını değerlendirmek isterseniz, filtre kayıt özelliğini kullanarak, filtrelerinizi kayıt edebilir ve daha sonra tekrar taramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Filtreye Uygun Maç Bulma

Geniş kapsamlı bir iddaa oran analiz programı olan Analiz Makinesi, filtre analiz aracını kullanarak tarama yaptığınız zaman, aynı filtreye uyan maçlar olup olmadığını güncel bülten üzerinden tarayabilirsiniz.

Ek Araçlar

Analiz Makinesi geliştirilmeye devam edilen bir yazılım olarak içindeki araçları zenginleştirmeye çalışmaktadır, gelecekte eklenecek araçları kullanabilir dilerseniz belirli özelliklere sahip araçlar isteme talebinde bulunabilirsiniz.
 • 0-large-snippet.png
  0-large-snippet.png
  515.8 KB · Görüntüleme: 57
 • 1.png
  1.png
  290.8 KB · Görüntüleme: 46
 • 2.png
  2.png
  325 KB · Görüntüleme: 53
 • 3.png
  3.png
  336.2 KB · Görüntüleme: 55
 • 4.png
  4.png
  309.9 KB · Görüntüleme: 48
 • 5.png
  5.png
  284.7 KB · Görüntüleme: 46
 • 6.png
  6.png
  390.1 KB · Görüntüleme: 55
 • 7.png
  7.png
  375.8 KB · Görüntüleme: 44
 • 8.png
  8.png
  294.6 KB · Görüntüleme: 49
Yayıncı
IPucları
İndirilme
298
Görüntüleme
964
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

IPucları Yayıncısından

Son Güncellemeler

 1. Son Sürüm 2.3.8

  Analiz Makinesi APK Son Sürüm 2.3.8 İndir
Üst