GB Whatsapp by HEYMODS

APK GB Whatsapp by HEYMODS 15.51.2

Dil
English, Spanish, Portugese, French, Arabic, Turkish, Indonesia
Uyumluluk
Android
Boyut
51.4 MB
Geliştirici
HeyMods
İşlemci Mimarisi
Android
GBWhatsApp, orijinal WhatsApp'ın geliştirilmiş ve özelleştirilmiş bir modudur. WhatsApp yaratıcıları tarafından WhatsApp'ı kolaylaştırdıklarında durdurulan bir WhatsApp moduna dayanıyor.

GBWhatsApp Modu dolaşımda kaldı ve bu nedenle geliştiriciyseniz kolayca özelleştirebileceğiniz GBWhatsApp'a sahibiz. GBWhatsApp, ek özellikler için ince ayarlanmış bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve WhatsApp ile aynı lisansı ve protokolü kullanır.

GBWhatsApp

GBWhatsApp apk Google oyun mağazasında mevcut olmadığı için. Çünkü Whatsapp, kimsenin resmi Whatsapp uygulamasının mod sürümünü geliştirmesine izin vermiyor. Şimdi soru "GBWhatsApp güvenli mi?", Bu konuyu daha sonra sadece bu makalede konuşacağız. Bu yüzden GB WhatsApp apk ile ilgili birçok şeyi kaçırabileceğiniz hiçbir yere gitmeyin.
GB WhatsApp, yalnızca Silme Önleme durumu, Yanıttan sonra Mavi Göster seçeneği, beni arayabilen veya daha fazlası gibi yeni veya benzersiz temel özellikleri sayesinde çok kısa sürede milyonlarca kullanıcı kazandı.

GBWhatsApp Mod apk son sürüm

HeyMods tarafından sunulan GBWhatsApp'in en son sürümü ic_update_gbwa.png'dir. Artık GBWhatsApp apk geliştiricisi GBWhatsApp uygulamasını güncellemeyi durdurdu. GB WhatsApp Mod apk'nın en son Mod apk dosyaları için bu blogu ziyaret etmeye devam edin. Size GBWhatsApp veya Diğer Whatsapp mod apk dosyasını sağlayan birçok blog var ancak verilerinizi güvende tutmak istiyorsanız lütfen bilinmeyen web sitelerinden herhangi bir apk dosyası indirmeyin. Çünkü APK dosyasında, verilerinizi Android cihazınızdan çalabilecek kötü amaçlı yazılımlar içerebilir.
HeyMods'un GBWhatsApp Mod APK'sinin Özellikleri Nelerdir? 。Facebook Messenger Sohbet Başlığı
。DND (Rahatsız etmeyin) Modu
。Gizli Sohbetler
。 Arkadaşlarınızı bulun
。Dinamik tema arka planı
。DIY Teması
。Animasyonlu Çıkartmalar
。Upto 8 kişiyle görüntülü görüşme
。Renkli Telefon
。 Görüntülü görüşmede gerçek zaman filtreleri / çıkartmaları
。Dark modu desteği
。 Son görüldüğünü dondurabilirsin
。Konuşma metni çevirisi
。 Kişiler için özel gizlilik
。 Whatsapp apk varsayılan ad logosunu değiştirebilirsiniz
。Anti Silme Mesajı
。 Anti-yasaklama
。 Görünüm Durumunu Gizle
。Renkli kişiler ekranı
。 WANH Girişinde bulunan bağlantı düğmesi
。 Yanıttan Sonra Mavi Onay Göster
。Tik stilini ve balon stilini değiştirebilirsiniz
。Farklı Yeni Emojiler
。 Beni Arayan Kişilerin özel listesini yapabilirsiniz
。 GBWhatsApp Story'de 250'den fazla metin kullanabilirsiniz
。Yo Tema mağazaları
。Profil resim yakınlaştırma
Online Toast ile İletişime Geçin
。Optimize edilmiş kabarcık stili
。Sadece GBWhatsApp apk 10'dan fazla resim gönderebilir
。Gruplar ve sohbetler için özel gizlilik
。Yeni bir grup oluşturmak için bir tıklama
。Gizlilik sohbetleri için titreşim özelliği
。Şimdi 1000'den fazla sohbeti sabitleyebiliyor
。Bir seferde 1000'den fazla medya gönderin
。80MB’ye kadar videolar gönderin
。Süper uzun (5 dakikalık) ve yüksek kalite durumu gönderin
。% 100 görüntü kalitesinde 100M piksele kadar fotoğraf gönderin
.Reklamsız
。Squar Fotoğraf Köşesi
。5 Dakikaya kadar hikaye videosu ayarlayın
。Hız iyileştirildi

GBWhatsApp Anti yasağı

Whatsapp, GBWhatsApp uygulama durumuna 5 dakika uzunluğunda bir video yüklemek gibi bazı olağandışı etkinlikler yapan hesabını yasaklıyor. Ancak şimdi GB WhatsApp'taki bu sürümde, bu şey için endişelenmenize gerek yok. Çünkü bu, GBWhatsApp ic_update_gbwa.png sürümünde düzeltildi. Hesabın yasaklanmasına karşı güvende olmak istiyorsanız, Resmi Whatsapp sürüm apk'sinde bulunmayan GBWhatsApp apk Ekstra özelliklerini aşırı kullanmayın.


GBWhatsApp Mod Güncellemesi

Orijinal geliştirici GBWhatsApp apk güncellemesini vermeyi bıraktı. Yani şimdi güncelleme verip vermeyeceğimizden emin değiliz. Herhangi bir haber gelirse, onu blogumuza göndereceğiz. Bu bloga yer işareti koymadıysanız, lütfen işaretleyin ve ileride bildirimde bulunmak için izin ver düğmesini tıklayın. Yousef Al-Basha'nın GB WhatsApp mod apk dosya güncellemeleri üzerinde çalışacağını söylediğimiz gibi.


GBWhatsApp'ta bir virüs var mı? Hayır, HeyMods ekibi, HeyMods Team'in sunduğu GBWhatsApp'ta herhangi bir virüs / casus yazılım veya kötü amaçlı kod bulunmadığına söz veriyor. GBWhatsApp apk taranır ve 0 kusur tespit edilerek 58 virüs tarayıcısı tarafından geçer.

GBWhatsApp web

ofislerde çalışan kullanıcıların çoğu, masaüstünde çalışırken bir daha cep telefonunu kullanamıyorlar. Bu yüzden onları oluşturmak GBWhatsApp apk web özelliği önemli bir rol oynar. Whatsapp web, Resmi Whatsapp'ta da kullanılabilen normal bir özelliktir. Birçok kullanıcı bize "GBWhatsApp, Whatapp web özelliğini destekliyor mu" diye sordu. Cevap Evet. Bu özelliği GBWhatsApp apk'de kullanabilirsiniz. GB WhatsApp, size resmi sürümde bulunmayan özellikleri sağlar.


PC için GBWhatsApp

Windows için resmi bir whatsapp yok. Windows'ta GBWhatsApp apk'yi kullanmak istiyorsanız, bunun için Herhangi bir emülatörü indirmeniz gerekir. Sadece emülatör aracılığıyla herhangi bir android uygulamasını kullanabilirsiniz. İnternette birçok emülatör var. En iyi emülatörlerden biri olduğu için Bluestack kullanmanızı öneririz.
Yayıncı
Lisa
İndirilme
154
Görüntüleme
556
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme
Üst