Minecraft MOD (2 Mods)

APK Minecraft MOD (2 Mods) v1.16.20.52

Uyumluluk
Android
Boyut
130 MB
Geliştirici
Mojang
Minecraft MOD Apk İndir - Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyanın dört bir yanında mayın tarlaları oluşturun, tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh üretin.

Minecraft MOD Apk Download
  • Marketplace ile marketteki en son topluluk tasarımlarını keşfedin! Favori içerik oluşturucularınızdan benzersiz haritalar, kaplamalar ve doku paketleri edinin.
  • Oyunun nasıl oynanacağını ayarlayın, öğeleri uzağa taşıyabilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
  • Ücretsiz Eklentiler ile deneyiminizi daha da özelleştirin! hemen şimdi minecraft modlu apk indirerek bu özelliklere erişin, daha fazla teknik özellik isterseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.
  • Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms'te istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, en fazla 10 arkadaşınızla platformlar arası oynayın.
  • Çevrimiçi olarak ücretsiz bir Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşınızla oynayın.
  • Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce başka oyuncuyla oynayın! Topluluk tarafından yönetilen devasa dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!
Daha fazlası için Minecraft Modlu Apk İndir!
Yayıncı
IPucları
İndirilme
21
Görüntüleme
78
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

IPucları Yayıncısından