Turkcell TV+ | Android TV

APK TV Turkcell TV+ | Android TV v3.0.1

Popüler TV+ uygulaması artık Android TV'da!

Uygulamayı indirip televizyonunuza kurun, numaranız veya Turkcell şifenizle giriş yapın. Turkcell kalitesiyle filmin keyfini çıkarın.

DİZİLER

Turkcell TV'nin kendine has dizileri tek bir yerde derlendi, toplandı. Vikings, The Flash, Arrow tarzı onlarca diziyi Turkcell TV+'da izleyebilirsiniz.

FİLMLER

Geniş film arşivi ile dilerseniz ücretsiz filmlerden, dilerseniz de ücretli filmleri satın alabilir, ya da kiralayarak izleyebilirsiniz.

YÜZLERCE KANAL
Turkcell TV+'ı bir uydu alıcısı gibi kullanabilirsiniz. Çanak anteninize bağlanamadığınız durumlarda internetinizi açıp, Turkcell TV+ üzerinden yüzlerce kanalı ücretsiz ve HD kalitede izleyebilirsiniz.

EBA TV
MEB'in yayınladığı EBA TV Turkcell TV+ içerisinde barındırıyor. Dilediğniz yerde, dilediğiniz zamanda açıp izleyebilirsiniz.

Aksiyonu kaçırdın mı? Geriye Sar!
Turkcell TV+ üzerinden her hangi bir kanalda dizi veya film izlerken bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Yayının üzerinden 1 gün geçmemesi şartıyla istediğiniz gibi geri sarabilir, tekrar izleyebilirsiniz. Ya da duraklatıp, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

TCybers Market kalitesiyle Turkcell TV+'ı Android TV cihazınıza yükleyin.
Yayıncı
Emir
İndirilme
10
Görüntüleme
50
İlk Yayınlama
Son Güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 İnceleme

Emir Yayıncısından