Kullanım ve Şartlar

Kullanım ve Şartlar

  • TCybers Market Tüm üyelerinin uygulama paylaşabilmesi için oluşturulmuş bağımsız bir yazılım marketidir, burada üyeler ücretsiz olarak kendi geliştirdikleri yazılımları veya paylaşmak istedikleri herhangi bir yazılımı, rahatlıkla paylaşabilmektedir. TCybers Market yasal olarak, telif hakkı barındıran içeriklerin paylaşılması durumunda sorumluluk kabul etmemekle birlikte, içeriğin kaldırılması konusunda birinci dereceden yardımcı olmakla yükümlüdür.
  • TCybers Market platformunda paylaşıma sunulan tüm içerikten 5651 Sayılı Kanun'un 8 ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın kendisi sorumludur. TCybers Market paylaşımcıların gönderdiği içerikten doğabilecek yasal sorunlar nedeni ile sorumlu tutulamaz. Marketdeki paylaşımlar hakkında tüm hukuksal bildirimler iletisim kanalı üzerinden bildirilmesi halinde, bildirimin bize ulaşmasından sonra en geç 7 (yedi) gün içerisinde yanıt verilir.
  • Kurallara aykırı bir durum görüldüğünde, başka kullanıcıların konuya müdahil olması üzücü sonuçlar doğurduğundan, doğru davranışın RAPOR tuşu ile yöneticilere bildirilmesi olduğunu hatırlatırız.
  • Üyeler TCybers Market'in veya başka bir market üyesinin özel bilgilerini alenen açıklayamaz.
  • TCybers Market ile ilgi ve ilişkisi olsun olmasın, her türlü kişi, kurum ve kuruluşu küçük düşürücü, hakaret içerikli mesajların yazılması kesinlikle yasaktır.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu koşullar tartışmaya açık değildir.
  • TCybers Market'e üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.
  • Bildiğiniz bir içerik, hata çözümü vb. hakkında kendi anlatım tekniğinizi kullanarak içerikler hazırlayabilir bunları deneyimlerinizle paylaşabilirsiniz. Yayınladığımız bir içerik daha önce farklı yazarlar, üreticiler, geliştiriciler tarafından ele alınmışsa lütfen bunu belirtiniz, alıntı içerik ve/veya telif hakkı ihlali yapan kullanıcılarımız ilk olarak uyarılır sürecin tekrarlanması durumunda uzaklaştırılır.
  • Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler marketi terkedebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir yada kilitli konulara taşınabilir artı olarak kendilerine uyarı cezası verilir. Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler marketten uzaklaştırılacaktır. Üye cezalandırmasını marketin yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı marketin yönetimine aittir. Yasaklanan kullanıcıların, marketten ayrılmak isteyen üyelerin hesabı silinmez bu durumu teklif etmeyiniz.
  • Market yönetimi gerek görüldüğü takdirde bu kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kurallar eklendiği anda yürürlüğe girer ve tüm üyelerin okuduğu varsayılır.

TCybers Market'e Hoş Geldiniz.
Üst